Юридична компанія Юридическая компания МИРАНДА


Юридична компанія Міранда: юридичні послуги, послуги юриста,послуги адвоката

Юридична компанія "Міранда" в Києві (юридична фірма Київ) – це команда професійних адвокатів, що володіє широким досвідом в різних галузях права. Ми представляємо інтереси наших клієнтів в державних органах (правоохоронних, контролюючих, судових і т. д.), надаємо юридичну допомогу в розробці правовстановлюючих документів і складанні позовних заяв. 

Ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів, і сподіваємося максимально ефективно допомогти в вирішенні Вашої юридичної проблеми. Адвокати нашої юридичної фірми завжди відносяться до справ клієнтів з відповідальністю і розумінням, досконально вивчають предмет, докладають всі можливі зусилля для надання правової підтримки на найвищому рівні. 

Юридичні послуги, які нами надаються, охоплюють весь спектр господарського, цивільного, адміністративного і кримінального права. Завдяки професійному підходу і високій кваліфікації ми забезпечуємо нашим клієнтам найвищу якість юридичних послуг.  

Уклавши договір на надання юридичних послуг, клієнт завжди  отримує юридичні консультації у будь-який час і за необхідності. Ви отримуєте юридичні консультації, що охоплюють весь спектр господарської діяльності вашого підприємства. Також наші юристи консультують і приватні особи (безкоштовні юридичні консультації он-лайн, платні юридичні консультації).

Наші адвокати в Києві (адвокат Київ) вирішують для наших клієнтів завдання будь-якої складності, не ставлячи в главу кута фінансовий прибуток. Оптимізація правового захисту по кримінальних справах, представництво інтересів по цивільних, адміністративних, господарських справах, а також юридичний супровід і професійна допомога у важких ситуаціях – ось поле нашої діяльності.

Наша юридична фірма в Києві (юридична фірма Київ) використовує в роботі унікальні розробки і обширний досвід, накопичені за роки роботи. Ми раді запропонувати нашим клієнтам весь спектр юридичних послуг і сподіваємося, що наші послуги приємно здивують Вас якістю і професіоналізмом. 

Юридичні послуги наших юристів і адвокатів (адвокат київ) охоплюють практично всі галузі права. Список юридичних послуг, представлений на цьому сайті, далеко не повний і в принципі не може включати всі види юридичних послуг, які надає наша юридична фірма. 

Діяльність будь-якого підприємства, та і приватної особи, завжди пов'язана з правовими питаннями. Наша юридична фірма, як юридичний радник, перш за все, знімає з підприємця або фізичної особи вантаж юридичної рутини. Завдяки нам Ви можете не турбуватися про полягання ваших справ в правовій їх частині і приділяти більше часу безпосередньо бізнесу. 

Деякі напрями діяльності (перелік не вичерпний) юридичної компанії "Міранда" в Києві :    

Юридичні консультації (безкоштовні юридичні консультації, платні юридичні консультації).    

Представництво в суді:  

Представництво по цивільних справах (шлюборозлучні процеси, розлучення і розділ майна, відшкодування матеріального збитку, відшкодування моральної шкоди, стягнення заборгованості, житлові спори, трудові спори, спадкові спори, земельні суперечки і ін.).  

Представництво по адміністративних справах (податкові спори, митні спори, та ін.).    

Послуги кримінального адвоката (досудове слідство, судове слідство, захист потерпілого, захист підозрюваного, захист обвинуваченого, захист підсудного, представництво цивільного позивача, представництво інтересів цивільного відповідача). 

Врегулювання господарських суперечок (досудове врегулювання суперечок, стягнення заборгованості, податкові спори, банкротство).    

Виконання рішень судів, визнання рішення іноземного суда, виконання рішення іноземного суду 

Комплексне абонентське юридичне обслуговування Вашої компанії на постійній основі (юридичні консультації, складання нормативно-правових актів, позовів і експертиза договорів). Адвокати і досвідчені юристи компанії "Міранда" візьмуть на себе вирішення всього комплексу питань і проблем в правовому полі, які так чи інакше виникають в процесі ведення господарської діяльності.

Крім цього, наша Компанія забезпечить належне проведення процедури юридичного аудиту і здійснить юридичний аутсорсинг. 

Юристи юридичної компанії нададуть Вам юридичну послугу з правової аналітики нормативних актів або законодавства в цілому по тим юридичним питанням або правовим проблемам, які Вас цікавлять. 

Юристи юридичної компанії «Міранда» надають юридичні послуги з отримання виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду та з визнання та виконання рішення іноземного суду.

Складання юридичних документів (позовна заява, аппеляционная скарга, касаційна скарга, скарга, заява, контракт, договір). 

Тут Ви маєте змогу задати питання та отримати юридичну консультацію наших юристів та адвокатів.
Пошук питання за номером Пошук питання за ключовим словом

ОСТАННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ:

 Юридичні послуги, Київ :: Юридичні фірми, Київ :: Послуги юриста :: Послуги адвоката :: Сімейний адвокат :: Виконання рішень суду :: Представництво у суді :: Податкові спори :: Адвокат по податковим спорам :: Податковий адвокат :: Митні спори :: Адвокат по митним спорам :: Адвокат по кримінальних справах :: Кримінальний адвокат :: Стягнення заборгованності :: Адвокат по господарським спорам :: Господарські спори

© 2006-2020. ТОВ "Miranda".
Всі права захищені.