Юридична компанія Юридическая компания МИРАНДА


СКЛАДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Документ (від лат. documentum - зразок, свідоцтво, доказ) - матеріальний об'єкт, що містить інформацію в зафіксованому виді і спеціально призначений для її передачі в часі і просторі. У вузькому змісті Документ - зафіксований у письмову форму акт, що засвідчує наявність фактів певного значення. У широкому змісті і книга, і скульптура - документи.

Двадцять перше століття, ускладнене різними суспільними зв'язками і відносинами, що розвиваються на різних відрізках часу і на різних відстанях. Юридичні документи роблять наше сучасне життя легше в різних сферах діяльності, життя і спілкування з іншими людьми. Взагалі документи грають дуже важливу роль у нашому житті.

Спектр юридичних документів різноманітний і великий, але у всіх документах є одна загальна риса - вони всі є матеріальними носіями визнання за суб'єктами певних правомочий.
 
Роль юридичних документів переоцінити дуже складно. У цивільному праві, наприклад – це договір, відповідно до якого сторони мають певні права і обов'язки. У випадку порушення певних умов договору і проведення судового розгляду із цього приводу, суд досліджує в першу чергу документи, а тільки після цього вислуховує доводи сторін.
 
Активація юридичної практики, підвищення її соціальної ролі викликали стійку тенденцію збільшення кількості юридичних документів.
 
Фахівці юридичної компанії «Міранда» нададуть Вам юридичні послуги зі складання юридичних документів на належному професійному рівні.

 

 Юридичні послуги, Київ :: Юридичні фірми, Київ :: Послуги юриста :: Послуги адвоката :: Сімейний адвокат :: Виконання рішень суду :: Представництво у суді :: Податкові спори :: Адвокат по податковим спорам :: Податковий адвокат :: Митні спори :: Адвокат по митним спорам :: Адвокат по кримінальних справах :: Кримінальний адвокат :: Стягнення заборгованності :: Адвокат по господарським спорам :: Господарські спори

© 2006-2020. ТОВ "Miranda".
Всі права захищені.