Юридична компанія Юридическая компания МИРАНДА


ПОЗОВ, ПОЗОВНА ЗАЯВА, СКЛАСТИ ПОЗОВНУ ЗАЯВУ

Позовна заява (позов) — документ, який пред'являється позивачем до суду у встановленої законом формі і містить вимогу про примусовий захист порушеного права або інтересу.

Складання позовної заяви (складання позову), як і будь-яка інша справа, вимагає дотримання певних правил. Від того, як Ви складете цей документ, може залежати результат усієї справи.

При складанні позовної заяви до суду (позову до суду) рекомендуємо Вам звернути увагу на наступні основні моменти.

Визначитеся з місцем подачі позову (позовної заяви).

За загальним правилом позови пред'являються до суду по місцю проживання (місцю знаходження) відповідача. 

Однак для окремих категорій справ законом передбачена можливість подачі позову за вибором позивача (так звана альтернативна підсудність). Існує також і виняткова підсудність — коли місце пред'явлення позову прямо встановлене законом.

У випадку подачі позову з порушенням правил підсудності суд повертає позивачеві позовну заяву для подачі в належний суд.

Укажіть у позовній заяві всі необхідні реквізити.

Крім найменування суду, у який подається позовна заява, позов також повинен містити ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позов подається представником, їх місце проживання (місцезнаходження), поштовий індекс, номер засобів зв'язку.

Якщо Ваш позов має майновий характер — Вам також потрібно обов'язково вказати ціну позову.

Викладете в позовній заяві Ваші позовні вимоги (тобто те, що Ви просите в суду), обставини, якими Ви їх обґрунтовуєте, вкажіть докази, що підтверджують кожну з обставин.

Згідно із загальним правилом, кожна сторона зобов'язано довести ті обставини, на які вона посилається як підстави своїх вимог і заперечень.

Оплатити судовий збір.

Розмір судового збору залежить від категорії спору.

Додайте до позовної заяви оригінали квитанцій про сплату судового збору, копії документів, які Ви вирішили подати до суду.

Фахівці (юрист, адвокат) юридичної компанії «Міранда» нададуть Вам юридичні послуги  по складанню позовної заяви (складання позову, скласти позовну заяву до суду) у суди будь-якої юрисдикції відповідно до вимог процесуального законодавства України. 

 Юридичні послуги, Київ :: Юридичні фірми, Київ :: Послуги юриста :: Послуги адвоката :: Сімейний адвокат :: Виконання рішень суду :: Представництво у суді :: Податкові спори :: Адвокат по податковим спорам :: Податковий адвокат :: Митні спори :: Адвокат по митним спорам :: Адвокат по кримінальних справах :: Кримінальний адвокат :: Стягнення заборгованності :: Адвокат по господарським спорам :: Господарські спори

© 2006-2020. ТОВ "Miranda".
Всі права захищені.